wiadomości łeba

Tradycyjne zdjęcie na plaży

Pomorskie

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji, urlopów oraz słonecznej pogody. Tysiące, a może i dziesiątki tysięcy turystów z Polski, ale nie tylko pojedzie nad nasze polskie morze. Wspaniałe krajobrazy, szerokie plaże, wydmy oraz wysokie fale, to niewiarygodny nadmorski pejzaż.

Klasyczne zdjęcie nad morzem

 

Doskonałe miejsce na relaks, prawdziwe szaleństwo oraz wspaniała okazja na spędzenie trochę czasu z ukochaną rodziną oraz przyjaciółmi. Istnieje tyle wspaniałych miast w pobliżu morza Bałtyckiego, że aż trudno jest wybrać konkretny kierunek. Łeba, Jastarnia, Świnoujście, Kołobrzeg, to niewątpliwie miejscowości jedne z licznych wspaniałych miejsc w naszym kraju. Swój wolny czas na urlopie możemy spożytkować na faktycznie ogrom różnych sposobów – podróż stateczkiem, na skuterach wodnych bądź na bananach dmuchanych to zabawy na wodzie. W poniektórych miastach dostępne są wesołe miasteczka dla dzieciaczków oraz maszyny z różnymi grami. Bez wątpienia skorzystają z nich też dorosłe osoby, gdyż absolutnie nie jest to zabawa tylko dla tych najmłodszych.

Znakomitym pomysłem jest też sesja nad morzem. Wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki, słoneczko, a więc idealne oświetlenie, to znakomite warunki techniczne do robienia fotografii.

Klasyczne zdjęcie nad morzem będzie zjawiskowo prezentowało się w albumie rodzinnym. Zdjęcia, w momencie gdy turlamy się z wydm, to jedynie jeden z wielu przykład. Można też uzbroić się w wodoszczelne etui do własnego sprzętu fotograficznego oraz wykonać taką sesję w morzu albo nawet pod wodą.

Są to z pewnością kreatywne pomysły na zdjęcie, które zaintrygują wszystkich naszych znajomych oraz krewnych. Trzeba pamiętać o tym, aby z obiektywem uważać na plaży – upadek naszego obiektywu do piachu może nawet zwiastować jego naprawdę poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments